MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dish 11922128

nr 1192 2128

DISH

3 pcs, cloissonné och Herend. Length: 12-14 cm, wear, damages.

3 st, cloissonné och Herend. Längd: 12-14 cm

Condition: slitage, skador

300

SEK 100

Monday July 2 2018
at 19:08:36

21/6 22:22:43 1      Vinnande bud